Michał Dzierzgwa

GTS® Asistant ; GTS® Instruktor w trakcie hospitacji
Michał Dzierzgwa

Fizjoterapeuta i Certyfikowany Terapeuta Integracji Strukturalnej w tradycji Dr Idy P. Rolf. Absolwent i członek European Guild for Structural Integration (EGSI). Członek International Association of Structural Integrators (IASI) oraz Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej (PTIS). Dodatkowo ukończył szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu terapii powięziowej, terapii manualnej, terapii osteopatycznej i masażu.

Jego zainteresowania wiążą się z Integracją Strukturalną, tkanką powięziową, biotensegracją, reedukacją wzorców ruchowych oraz zależnościami, które wiążą ciało człowieka w jedną całość. Ceni sobie indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów. Podczas terapii stara się pobudzić naturalne procesy autoregeneracji i autoregulacji, które posiada człowiek. Od początku związany z terapią tkanek miękkich oraz sportem. Swoją przygodę z fizjoterapią zaczął po rozmowie z Piotrem i od tamtej pory z nim współpracuje.

Człowiek jest sumą wielu małych części, które współpracując razem są czymś więcej niż sumą poszczególnych elementów. Każdy z nas nieustannie porusza się w polu grawitacyjnym Ziemi, lecz nie każdy z tą samą efektywnością i łatwością. Współpraca i równowaga wszystkich elementów i układów daje nam poczucie swobody i zdrowia. A pierwszym elementem, który podpiera nas od spodu i daje oparcie dla reszty ciała jest stopa. Dlatego tak wiele od niej zależy…

DSC_6517
Piotr Kostrzębski
GTS HEAD ADVANCED INSTRUCTOR; GTS PRESIDENT

Jest fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i osteopatycznym, chiropraktykiem. 

Zrzut ekranu 2021-01-3 o 14.01.58
Jan Ordyński
GTS® Asistant; GTS® Instruktor w trakcie hospitacji

Jest fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i osteopatycznym.

Zrzut ekranu 2021-01-3 o 14.02.47
Michał Dzierzgwa
GTS® Asistant; GTS® Instruktor w trakcie hospitacji

Fizjoterapeuta i Certyfikowany Terapeuta Integracji Strukturalnej w tradycji Dr Idy P. Rolf.

Zrzut ekranu 2021-01-3 o 14.30.10
Anna Szyszkowska
GTS® Pediatric Instructor; GTS® Asitant

Fizjoterapeuta pediatryczny i specjalista pierwszego stopnia z zakresu rehabilitacji ruchowej.