Piotr Kostrzębski

GTS HEAD ADVANCED INSTRUCTOR; GTS PRESIDENT
Piotr Kostrzębski

Jest fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i osteopatycznym, chiropraktykiem. Dodatkowo posiada uprawnienia międzynarodowe jako instruktor modelu FDM, FDM NEURO, FDM CRANIO. Od początku swojej drogi terapeutycznej i wcześniej studenckiej fascynat biomechaniki stopy, podiatrii i podologii. Chiropoda związany z Australijskim nurtem biomechaniki i podiatrii. Instruktor ICB MEDICAL POLAND – systemu badania i tworzenia termoplastycznych wkładek ortopedycznych z Australii.

Koncepcję GTS tworzył od 2011 roku. Na samym początku rozpoczął praktykę kliniczną w prywatnym centrum rehabilitacji. Jak sam twierdzi, praca w tym miejscu, wymagający szef – to wszystko ukształtowało go terapeutycznie i otworzyło spojrzenie na pracę z ciałem człowieka. W ramach prywatnej praktyki rozpoczął również prowadzenie szkoleń z zakresu badania manualnego i biomechaniki przeznaczonych na początku dla studentów i podologów, a następnie po zdobywaniu coraz większego doświadczenia również fizjoterapeutów i lekarzy. Szkoli m.in w Polsce, Niemczech, Rosji, Ukrainie, Kazachstanie, Egipcie, Czechach, Słowacji, Słowenii. Posiada doświadczenie w prowadzeniu pacjentów z genetycznymi wadami i deformacjami stopy. Współprowadzi Wielkopolskie Centrum Zdrowej Stopy i jest właścicielem dwóch gabinetów rehabilitacji, osteopatii i chiropraktyki – w Poznaniu oraz Słubicach

Jest jedynym w Polsce instruktorem i fizjoterapeutą, który posiada rekomendację nadaną przez Międzynarodowy Instytut Biomechaniki z Kirrawee (International Collage Of Biomechanics) razem z systemem szkoleń GTS.

DSC_6517
Piotr Kostrzębski
GTS HEAD ADVANCED INSTRUCTOR; GTS PRESIDENT

Jest fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i osteopatycznym, chiropraktykiem. 

Zrzut ekranu 2021-01-3 o 14.01.58
Jan Ordyński
GTS® Asistant; GTS® Instruktor w trakcie hospitacji

Jest fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i osteopatycznym.

Zrzut ekranu 2021-01-3 o 14.02.47
Michał Dzierzgwa
GTS® Asistant; GTS® Instruktor w trakcie hospitacji

Fizjoterapeuta i Certyfikowany Terapeuta Integracji Strukturalnej w tradycji Dr Idy P. Rolf.

Zrzut ekranu 2021-01-3 o 14.30.10
Anna Szyszkowska
GTS® Pediatric Instructor; GTS® Asitant

Fizjoterapeuta pediatryczny i specjalista pierwszego stopnia z zakresu rehabilitacji ruchowej.